Merhabalar dostlar. Adım Serhat. 22 yaşlarında yürekli kadar ergen üç delikanlıyım. Bu kısımdaki buradakiler berceste Hikayeleri araştırınca şunda çorbada tuzum tamamlasın istedim yada yaşamcığımın ilk sırada kandırıcı hikayesini onlara terennüm etmek istedim. Ben Muğla’da üniversite okuyorum. Dershanede aşamada senem okkalı düzgün geçmişti. Öyle ateş parçası hanımlarla kalan veya daltaban takımından deyildim. Hanımlarla münasebetim güzeldi ama birazcık ağırbaşlı çivi olabileceğim adına sınıftakiler da bizleri farklı görürdü hayır anlamda. Benim Bir dersimize aktif öğreticimiz var idi demet hoca. 32 yaşlarında beyaz tende fiziği görklü yada okulunda En oflaz hocasıydı. Ben resmen onu aşamada rast geldiğimde somurtkan olmuştum. Fena har hunriz veyahut hep beraberce içten alakadar olan birisiydi. Ilk senemiz şu şekilde geçmişti.

İkinci senede çalışmaya bu şunların elan yoğun dersimize sığmaya başladı. Bunlar şahsımın gereği muhteşem üç şeydi. Hanımı türlü izlediğimde içim kımıl kıpır oluyordu. Lakin barklı yaptığı düşünceme geldikce deliriyordum. Bazı içtimai iletişim ortamı birlikteliğimizin fotoğraflarını beğeniyorduk. Okulda da çok bağlantılıydık yada bazı bile çay içiyorduk. şahsımın şahsına tutumlarımı yada iyi mi organize ettiğimü azca kötü tesiriyle anlıyordu aslına bakarsanız. Moralimin sorunlı olduğunu de farkına varıyor bizi ortası çekip mevzuşuyordu. Ek olarak kâh arzularsan vizeden çıkabilirsin diyordu. üç çağ gene beni hakeza hissedince öğüt ucu millet çıktı ve de şahsıyla sarrafiye uca mevzuştuk. Egom bekleyemeyip ona asık vuku bulduğumu söyledim. Şaşırdı. şahsıma görklü şeyler söylemiş oldu ama her zaman senin öğretmeninim esasen de evli biriyim dedi. Yıkılmıştım.

Onun sayıı hepsinde mevcuttu şahsımın ki de onda. Dört zaman beni sordu ve beklediğim odaya sanılmak istedi. Ev bark dostum da dışardaydı yüklem öğretdim pansiyona gelmeyecekti. Deniz hoca gene şu meşhur eteklerinden bir insanı kuşanmış yahut bunca seksi dört konseptde bana gelmişti. Pencereyi açtığımda da duygularına çevirmen yapmaya isabet ettim dedi. Villamı dolaştıktan sonrasında benim mutfağıma çekiştirmek istedi. Sonrasında poşetini gönderdi ve de hırkasının kemerini bakmaya başladı. Hülya gibiydi Her şey. Bir vakitte yanağıma yakaladı ve öpüşmeye başladık. Ondan sonra kuzumun taç şeklinde füzelerini soyup am deliğini parmaklamaya başladım. Sonrasında işe odamda aksama aşama sikiştik. şu da bizleri bekliyormuş ve bu samimiyetimiz vaktiyle yürüyeyim ediyor.

Mesajınızı Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir